Projekty indywidualne i wizualizacje

Do każdego zamówienia wykonywany jest projekt. Tworzymy go na podstawie rozmowy i pomiarów wykonanych podczas pierwszej wizyty u klienta. Na jego podstawie przygotowana zostaje wycena usługi. W obecnej chwili taki projekt i wizyta przedstawiciela wraz z próbnikami i wzornikami oferowanych przez nas akcesoriów wykonywana jest GRATIS.

Projekty wykonujemy w systemie 3d ( trójwymiarowa wizualizacja), dzięki której mogą sobie Państwo zobaczyć i wyobrazić jak mogą wyglądać wasze przyszłe meble oraz przestrzeń w okuł nich

Należy pamietać, iż projekt to bardzo istotna spraw jeśli wykonujemy np. kuchnie (chociaz nie tylko).Kuchnia jest miejscem gdzie każy człowiek spedza dużo czasu i dobrzeby było mieć wszystko dobrze przemyslane i odpowiednio zaprojektowane. Czasem warto zrobic projekt kuchni jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych. Dzieki temu można dużo zaoszcedzić. Wiemy wtedy gdzie wyprowadzić gniazda elektryczne i oswietleniowe i można wykonac to w takli sposób aby pózniej niczego nie trzeba było przerabiac. Można zaplanowąc w którym miejscu będzie zlew lub zmywarka tak zeby było nam wygodnie a nie tak gdzie akurat są podłaczenia mediów często przsuniecie o 5 cm może już dużo zmienic.

 

Projektownie to kilka etapów przez które powinien przjśc każdy aby otzrymac projekt dokładnie taki jaki będzie odpowiedni do jego potrzeb

 1. Wybranie odpowiedniego stylu, formy i kolorów
  Możemy wybierać spośród różnych stylów, dlatego należy się dobrze zastanowić, jaki wygląd chcemy uzyskać i jak będzie on pasował do naszego stylu zycia
 2. Czy kuchnia ma być osobnym pomieszczeniem czy połączonym z (najczęściej) salonem?
  To dosyć istotne pytanie. Kuchnia zamknięta to tradycyjny podział pomieszczeń; Kojarzona jest z miejscem pracy.W połaczeniu z slonem może stać się w pełni reprezentacyjnym pomieszczeniem. Zaletą kuchni otwartej jest możliwość przygotowywania posiłków we wspólnej przestrzeni i nie oddzielania jednej osoby od reszty domowników. Na decyzję jaka ma być kuchnia mogą wpłynąć warunki przestrzenne. Kuchnia zamknięta powinna być duża, na otwartą wystarczy mniej miejsca
   Kuchnia powinna być dopasowana do charakteru innych wnętrz strefy dziennej. O  ile w kuchni zamkniętej dopuszczalne są odstępstwa, o tyle aranżacja otwartej kuchni musi stanowić jedność z urządzeniem jadalni czy salonu.
 3. Czy będziemy wniej przebywać często czy sporadycznie oraz ile osób będzie z niej korzystać?
  Starannie zaplanujmy liczbę szafek, by zmieściło się w nich wszystko co potrzebne. Pamiętajmy też o miejscu do spoży wania posiłków.
 4. Jakiego rodzaju wyposażenie mebli będzie dla nas najbardziej funkcjonalne?
  Bardzo istotna zasadą jest stworzenie trójkąta roboczego. Obejmuje on trzy zasadnicze obszary pracy w kuchni- zlewozmywak, kuchenkę/płytę grzejną i lodówkę. Te trzy elementy powinny się znajdować w punktach tworzących trójkąt, dzięki czemu przygotowywanie posiłków będzie przebiegać dużo szybciej i przyjemniej
 5. Jakiego rodzaju sprzęt AGD będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem?
  Wybierając sprzęt AGD należy się kierować dostępną przestrzenią oraz stylem kuchni. Jeżeli jemy na ogół gotowaną żywność, nie będziemy potrzebować profesjonalnej kuchenki. Gdy mieszkamy sami i mamy zmywarkę do naczyń, nie będzie nam potrzebny zlewozmywak dwukomorowy i podwójna suszarka.

PODSUMOWANIE

Jeśli potrzebuja Państwo fachowej porady prosimy o kontakt telefoniczny lub meilowy. Chętnie doradzimy i pomozemy dobrac odpowiednie rozwiązanie .

Kontakt

Meble Na Zamówienie
 Jarosław Bojkiewicz
ul. Kańkowo 117a, 07-320 Małkinia Górna

( DZIAŁAMY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO I PODLASKIEGO )

 

Tel.: 0 691 709 760

e-mail: biuro@meblenazamowienie.com

Zufahrt


Wyświetl większą mapę

Individuelle Entwürfe und Visualisierungen.

picture

Zu jeder Bestellung wird ein Entwurf gemacht mit Visualisierung. Es entsteht nach dem Gespräch mit dem Kunden und Vermessung des Interieurs. Das ist die Basis für den Kostenvoranschlag. Zurzeit das erste Treffen beim Kunden ist Kostenlos.

>> Lese weiter

Die Möbel aus mitgelieferten Kundenprojekten.

picture

Wenn Sie möchten bei uns bestellen nach Projekten die Sie schon haben von anderen Entwerfern, könne Sie sie zu uns schicken per Mail. Um natürlich einen Angebot für Sie zu machen, brauchen wir alle Details von Ihnen zu wissen.

>> Lese weiter

Sehe auch